Perfumowa trauma

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » środa, 8 lut 2006, 18:28

Co wy wiecie o zapachach. :D

Klasyka, klasyka, klasyka - a nie jakaś masowa odzieżówka. :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report5 » środa, 8 lut 2006, 20:30

starsze panie ze smugą - i panowie zabalsamowani tak, że jak kolo poda rękę to póxniej nie można uwolnić się od zapachu ...
report5
 

Postprzez Vin » środa, 8 lut 2006, 21:44

Achaja napisał(a):
Vincenta napisał(a):Co wy wiecie o zapachach. :D

Klasyka, klasyka, klasyka - a nie jakaś masowa odzieżówka. :D


Czyli co ????


Jak to co ? Mydełko Fa.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Quit » środa, 8 lut 2006, 22:07

[smilie=yikes.gif] fuuuuuuj.....ktoregos razu jak bylam na basenie Millenium, to tam plywala zolwim tempem wiekowa perfumeria w makijazu... bleeeeeh [smilie=snorkle.gif] no nie dalo sie plywac noo, na szczescie ratownik smiechem - zartem umiejetnie zwrocil "damie" uwage, ze jednak nie powinna. iIe wiem czy poskutkowalo, bo nie plywam na Millenium, a szkoda, bo tutaj to basen sprzed kilkudziesieciu lat i gole suche rodzynki w przebieralni....fuuuuuuuuuj [smilie=yikes.gif]
Quit
 

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 08:51

choc jestem wierna zapachom, lubie nowosci, lubie perfumy... jak to moj znajomy - roznie mocno pier.... na tym punkcie, ktory od lat prowdzi perfumeie w kolobrzegu powiedzial: ten kto wymyslil przyslowie ze milosci nie mozna kupic za pieniadze nie kupowal nigdy perfum! mial racje :)
w zaleznosci od pory roku lubie: romance laurena; miracle lancome, envy gucciego i gucci II - na lato, zima lubie otulac sie cieplym zapachem - allure chanel, chance chanel, magnetism escady lub.... cudowny montblank presence... ach ach ach. kiedys mialam sliczne 212 on ice herrery ale taka jedna ze zlosci zbila mi butelke, zazdrosnica wredna malpa :) niech sie w piekle smazy :) najwazniejsze ze stac mnie na dobre perfumy, kosmetyki - reszta to poezja. byc szczesliwym to najwazniejsze, a perfumy mi dodaja w zyciu radosci (oprocz meza i corki, ktorzy rzecz jasna sa przed perfumami :) ) potem dlugo dlugo nic, a potem to cala reszta...
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 09:31

Urzekła mnie Twoja historia.
Skręcam się tu z zazdrości.
U mnie na półce tylko mydełko Fa i najtańszy dezodorant.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez qrczak » czwartek, 9 lut 2006, 09:48

Vincenta napisał(a):Urzekła mnie Twoja historia.
Skręcam się tu z zazdrości.
U mnie na półce tylko mydełko Fa i najtańszy dezodorant.


I tak masz dobrze, pomyśl o tych co maja tylko szare mydło i nic więcej. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 09:55

Niby tak. Ale i tak mnie cały czas z zazdrości skręca.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » czwartek, 9 lut 2006, 11:51

Vincenta napisał(a):Niby tak. Ale i tak mnie cały czas z zazdrości skręca.


czemu? za ma milosc do perfum? ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Vin » czwartek, 9 lut 2006, 11:53

Za wszystko.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości