WZT napisał(a):po raz pierwszy w tym roku pojde chyba spac o tej drugiej..... bo chory jestem i mi oczy sie zamykaja same..... milej nocy
Wracaj szybko co zdrowia

WZT napisał(a):po raz pierwszy w tym roku pojde chyba spac o tej drugiej..... bo chory jestem i mi oczy sie zamykaja same..... milej nocy

kamila napisał(a):noc z II wojna światową..
Uważaj później na sen.... (jakiś szczególny okres?)
ale zasnąć niestety nie potrafię... 
poprostu straszne....
a raczej ktos 
Achaja napisał(a):Po tym tygodniu chodzenia do pracy na 5-5.30 chyba będę spała jak dziecko - tylko ciekawe, czy z przyzwyczajenia nie obudzę się o 3-4

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości