TISAJA napisał(a):FiDo Masz u mnie caaały wóz kiełbasy........![]()
![]()
a ja co mam co mam, no co mam, no powiedz no?

Nash Johnson napisał(a):EASY może pokażesz jakieś swoje zdjęcie? To "paszportowe" które widac pod Twoim nickiem, mnie osobiście sie znudziło!
Buahahahah hłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bueeeeeeeeeeeee haha
no, dowcip na poziomie, uśiałęm się po pachy:) Prośże o więcej.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości