Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 8 lut 2006, 18:16

rysio to ze te zwiazki sie skonczyly nie ma zadnego zwiazku z walentynkami, po prostu zycie, a nigdy nie bylo mi szkoda wydac "tych pare zlotych" na to zeby moja sympatia poczula ze jest dla mnie wazna, robilem to po prostu w inne dni, i nie raz na rok a zdecydowanie czesciej,

suzy duzo kobiet jest zdegustowanych wlasnie tym swietem, bo milosci nie wyraza sie przez wielkie czerwone serce, a do tego w zasadzie w dzisiejszych czasach sprowadza sie ten dzien, a poczuciem tego ze dana osoba jest dla nas wazna
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez groszeq » środa, 8 lut 2006, 18:17

Walentyni to dzień jak każdy inny, dlatego nie można mówić, że jest to jakaś uprzywilejowana pora, kiedy kochamy mocniej. Dla mnie będzie to okazja, żeby spotkać sie z Budyńkiem i być ze sobą troszeczkę dłużej niż zwykle (bo w środku tygodnia za bardzo nie mogę :( )
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez rysio » środa, 8 lut 2006, 18:43

kulA napisał(a):rysio to ze te zwiazki sie skonczyly nie ma zadnego zwiazku z walentynkami

ja nei napisałem że myślę, że dlatego właśnie się skończyły. tylko że pewnie dlatego że o tym "jakoś specjalnie nie rozmawiacie"...
i to też nie jest wyrażanie opinii tylko gdybanie...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Uri » środa, 8 lut 2006, 18:44

Suzy napisał(a):
Uri napisał(a):ty naprawde myslisz ze wszystkie kobiety mysla tak samo i to samo? czy po prostu cos cie ogranicza?

podejscie "ja oczywiscie mam racje, inni sa debilami, o jaka ja zabawna jestem, jaki mistrzowski sarkazm!" klasyfikuje cie na swiatowym poziomie "n00b"


1 - nie zaznaczyłam, że "wszystkich" kobiet ... użyłam określnika -
"wywołują tylko wymuszony uśmiech na twarzach zdegustowanych kobiet" ... czyli tych które są takim zachowaniem zdegustowane - to chyba proste

2 - to "jak" i "gdzie" mnie klasyfikujesz jakoś specjalnie mało mnie interesuje :lol:

pozdrawiam


polecam lekcje niuansów używania języka ojczystego - mogą się przydać.

nie pozdrawiam
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » środa, 8 lut 2006, 19:01

rysio napisał(a):
kulA napisał(a):rysio to ze te zwiazki sie skonczyly nie ma zadnego zwiazku z walentynkami

ja nei napisałem że myślę, że dlatego właśnie się skończyły. tylko że pewnie dlatego że o tym "jakoś specjalnie nie rozmawiacie"...
i to też nie jest wyrażanie opinii tylko gdybanie...

wybacz ale jesli ktos konczy zwiazek z powodu nie rozmawiania o walentynkach to tym lepiej dla mnie, takie gdybanie jest bezsensowne
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » środa, 8 lut 2006, 19:22

Uri napisał(a):polecam lekcje niuansów używania języka ojczystego - mogą się przydać.

nie pozdrawiam


... jeśli już się w owe niuanse zagłębisz i wyciągniesz jakieś inteligentne wnioski z przyjemnością także skorzystam :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » środa, 8 lut 2006, 19:27

kulA napisał(a): suzy duzo kobiet jest zdegustowanych wlasnie tym swietem, bo milosci nie wyraza sie przez wielkie czerwone serce, a do tego w zasadzie w dzisiejszych czasach sprowadza sie ten dzien, a poczuciem tego ze dana osoba jest dla nas wazna


oczywiście zgadzam się z Tobą ... ale są także - tak jak napisałam osoby - dla których ten dzień coś znaczy i chyba czasem dobrze przymknąć oko na ową komercję aby zwyczajnie zrobić "komuś" - czyli najczęściej "swojej kobiecie" przyjemność ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » środa, 8 lut 2006, 20:08

Suzy napisał(a):
kulA napisał(a): suzy duzo kobiet jest zdegustowanych wlasnie tym swietem, bo milosci nie wyraza sie przez wielkie czerwone serce, a do tego w zasadzie w dzisiejszych czasach sprowadza sie ten dzien, a poczuciem tego ze dana osoba jest dla nas wazna


oczywiście zgadzam się z Tobą ... ale są także - tak jak napisałam osoby - dla których ten dzień coś znaczy i chyba czasem dobrze przymknąć oko na ową komercję aby zwyczajnie zrobić "komuś" - czyli najczęściej "swojej kobiecie" przyjemność ...

na szczescie do tej pory wszystkie kobiety z ktorymi bylem nie wymagaly odemnie zebym przymykal oko :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez rysio » środa, 8 lut 2006, 23:51

kulA napisał(a):
rysio napisał(a):
kulA napisał(a):rysio to ze te zwiazki sie skonczyly nie ma zadnego zwiazku z walentynkami

ja nei napisałem że myślę, że dlatego właśnie się skończyły. tylko że pewnie dlatego że o tym "jakoś specjalnie nie rozmawiacie"...
i to też nie jest wyrażanie opinii tylko gdybanie...

wybacz ale jesli ktos konczy zwiazek z powodu nie rozmawiania o walentynkach to tym lepiej dla mnie, takie gdybanie jest bezsensowne

nie "nie rozmawiania o walentynkach" a "nie rozmawiania o miłości"
taka subtelna różnica, a nie rozmawianie o miłości, myślę - może nieco popsuć związek.... rezultat łatwy do przewidzenia...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Wirnik » czwartek, 9 lut 2006, 00:22

Achaja napisał(a):Mój mąż szykuje coś specjalnego, ale nie mam pojęcia co - i fajnie

PS może po 14 wam napisze chyba, że nie będę mogła :oops:


...mam nadzieję ze łamania palców nie bedzie :) ...
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez Palec Boży » czwartek, 9 lut 2006, 11:19

Wirnik napisał(a):
Achaja napisał(a):Mój mąż szykuje coś specjalnego, ale nie mam pojęcia co - i fajnie

PS może po 14 wam napisze chyba, że nie będę mogła :oops:


...mam nadzieję ze łamania palców nie bedzie :) ...


Jeśli coś łamać to tylko serce.Chociaż lepiej złożyć je w ten kształt :serce:

PS śrubki już mam[złote]
Palec Boży
 

Postprzez Uri » czwartek, 9 lut 2006, 11:57

rysio napisał(a):nie "nie rozmawiania o walentynkach" a "nie rozmawiania o miłości"
taka subtelna różnica, a nie rozmawianie o miłości, myślę - może nieco popsuć związek.... rezultat łatwy do przewidzenia...


mówienie o miłości jest jak mówienie o honorze - kompletny bezsens, o tym nie świadczą wielkie słowa ani pojedyńcze uczynki - to te małe rzeczy które robisz wiele razy w ciągu jednego dnia, jak się zachowasz, co zrobisz, czego nie zrobisz.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Palec Boży » czwartek, 9 lut 2006, 12:16

Palec Boży to, co Ty żonie na Walentynki chcesz śrubkę wkręcić? :wink:[/quote]

Wkręcanie śrubki też może być przyjemne szczególnie jeśli dokręcimy ją do końca,aż nakrętce zabraknie powietrza.Choć niepubliczne pomysły Twojego mężą mogą nieść zupełnie inny ładunek emocji :oops:
Palec Boży
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości