Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 09:40

FiDo napisał(a):TISAJA, fajne zdjecie fajnej pani :)

Easy, moze w takim razie Ty wrzucisz zdjecie swojej pieknej facjaty dla kontrastu? :) sorry Winnettou, ale z mojej perspektywy to wyglada jakbys przenosil swoje kompleksy na innych w tym forum. spox, wiem ze wbijasz w takie opinie o sobie.. musialem napisac.

aa.. i zeby nie bylo: Mariusz Sieńko. z uszanowaniem

szacunek, ja jestem tylko wolnym człowiekiem w wolnym kraju i wyraziłem swoją opinię. a co już nie wolno?
pani ta napisała kiedyś nie znając mnie że jestem żałosny, o Długoimiennym że jest beznadziejnym organistą i co , ktoś się burzył?
Mario, daj na luz :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Flo » środa, 8 lut 2006, 10:07

Nowy Easy dlugo nie pociagnal :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 8 lut 2006, 12:49

Easy Rider napisał(a):szacunek, ja jestem tylko wolnym człowiekiem w wolnym kraju i wyraziłem swoją opinię. a co już nie wolno?
pani ta napisała kiedyś nie znając mnie że jestem żałosny, o Długoimiennym że jest beznadziejnym organistą i co , ktoś się burzył?
Mario, daj na luz :)


ona tez wyrazila swoja opinie, ale dot. tego co robicie. nie waszego wygladu. Ty zmieniles pole bitwy ze sfery pracy na sfere bardziej 'delikatna', pojechales po wygladzie. i to ostro. masz prawo wyrazania opinii, kazdy ma swoj gust, ale normy nakazuja nie obrazac. tym bardziej, ze ona na to nie zasluguje i wiele osob na pewno z tym sie zgodzi. zemsta bije od Ciebie i tyle
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 12:52

FiDo napisał(a):
Easy Rider napisał(a):szacunek, ja jestem tylko wolnym człowiekiem w wolnym kraju i wyraziłem swoją opinię. a co już nie wolno?
pani ta napisała kiedyś nie znając mnie że jestem żałosny, o Długoimiennym że jest beznadziejnym organistą i co , ktoś się burzył?
Mario, daj na luz :)


ona tez wyrazila swoja opinie, ale dot. tego co robicie. nie waszego wygladu. Ty zmieniles pole bitwy ze sfery pracy na sfere bardziej 'delikatna', pojechales po wygladzie. i to ostro. masz prawo wyrazania opinii, kazdy ma swoj gust, ale normy nakazuja nie obrazac. tym bardziej, ze ona na to nie zasluguje i wiele osob na pewno z tym sie zgodzi. zemsta bije od Ciebie i tyle
Fidziak, gdzie ja pojechałem po wyglądzie???? napisałem - mnie się nie podoba ( w domyśle - zdjęcie)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez FiDo » środa, 8 lut 2006, 12:53

Easy Rider napisał(a):Dziewczyny dajcie jakieś normalne foty, bo straciłem apetyt :)
Groszek, Olka, Natalia, Kamila, Agentka, Kamcia - potrzebuję odtrutki hilfeee!!!!


:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 12:56

FiDo napisał(a):
Easy Rider napisał(a):Dziewczyny dajcie jakieś normalne foty, bo straciłem apetyt :)
Groszek, Olka, Natalia, Kamila, Agentka, Kamcia - potrzebuję odtrutki hilfeee!!!!


:)

dalej ich nicht verstehen - ja Ciebie :lol:
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez FiDo » środa, 8 lut 2006, 13:00

Easy Rider napisał(a):
FiDo napisał(a):
Easy Rider napisał(a):Dziewczyny dajcie jakieś normalne foty, bo straciłem apetyt :)
Groszek, Olka, Natalia, Kamila, Agentka, Kamcia - potrzebuję odtrutki hilfeee!!!!


:)

dalej ich nicht verstehen - ja Ciebie :lol:


nie rozumiesz? znaczy sie, ze zrozumialem to w zlym kontekscie? skoro tak to ok..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 13:40

tak wlasnie, zrozumiałeś w złym kontekscie - a ten apel - to prosba o foty, które byc może mi się spodobają - foty nie twarze! :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez blawatek-blu » środa, 8 lut 2006, 13:56

Tisaja bardzo ładna twarzyczka i ogólnie widać że nic Ci nie brakuje. Może nowa twarz w TKK.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Postprzez Easy Rider » środa, 8 lut 2006, 13:59

blawatek-blu napisał(a):Tisaja bardzo ładna twarzyczka i ogólnie widać że nic Ci nie brakuje. Może nowa twarz w TKK.

jestem za! oglądałbym wszystkie programy - i miażdżył na forum buehehehehehe :wink:
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez FiDo » środa, 8 lut 2006, 14:15

Easy Rider napisał(a):tak wlasnie, zrozumiałeś w złym kontekscie - a ten apel - to prosba o foty, które byc może mi się spodobają - foty nie twarze! :)


no to sorry, zwracam honor :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » środa, 8 lut 2006, 15:19

SatH^Raa napisał(a):
FiDo napisał(a):no to sorry, zwracam honor :twisted:

Trzeba Ci oddać, że byłeś rycerski. :boks: [smilie=medieval.gif] [smilie=horse.gif]


Wiesiu, ladnego masz rumaka, taki arab fajny :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » środa, 8 lut 2006, 15:55

EASY może pokażesz jakieś swoje zdjęcie? To "paszportowe" które widac pod Twoim nickiem, mnie osobiście sie znudziło!
Buahahahah hłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bueeeeeeeeeeeee haha
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Tisaja » środa, 8 lut 2006, 18:10

FiDo Masz u mnie caaały wóz kiełbasy........ :lol: :prosze: :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron