tylko gdzie to nie mam zielonegoFlo napisał(a):TISAJA napisał(a):Flo..... Ciebie uwielbiam.... przeciez wiesz....
juz lepiej

Flo napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Flo napisał(a):TISAJA napisał(a):Flo..... Ciebie uwielbiam.... przeciez wiesz....
juz lepiej
No no no, zdradzasz "żonę"?![]()
![]()
tak?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości