
To akurat mnie cieszy, ba nawet mi pochlebia...mnie się nie podoba
Niestety.... taki temat "od rzeczy niemożliwych" prowadzi report5......na moja prosbe powiadasz..... to ja che aby bylo juz lato-da sie cos z tym zrobic ?
Ja też marzę o ciepełku..... 
sorry Winnettou, ale z mojej perspektywy to wyglada jakbys przenosil swoje kompleksy na innych w tym forum. spox, wiem ze wbijasz w takie opinie o sobie.. musialem napisac.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości