Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez kawon » sobota, 28 sty 2006, 22:00

cichy napisał(a):
kawon napisał(a):U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.

gdzie Ty masz te pliki txt zamiast htm?? Doctypy sa, kodowanie to iso-8859-2 wiec gucio :?:

widzisz Firefox mnie w blad wprowadzil - jak zapisalem strone na dysku wszystkie ramki i odnosniki do nich byly w formacie txt..

a doctypów w ramkach jak nie bylo tak nie ma :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez cichy » sobota, 28 sty 2006, 22:32

kawon napisał(a):
cichy napisał(a):
kawon napisał(a):U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.

gdzie Ty masz te pliki txt zamiast htm?? Doctypy sa, kodowanie to iso-8859-2 wiec gucio :?:

widzisz Firefox mnie w blad wprowadzil - jak zapisalem strone na dysku wszystkie ramki i odnosniki do nich byly w formacie txt..

a doctypów w ramkach jak nie bylo tak nie ma :)

a no racja, nima :oops: choc nie zmienia to faktu, ze u mnie (i chyba u Ciebie) dziala
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 sty 2006, 14:02

Hehehheee... a ja sie pogubiłam w tym komputerowym ,fachowym języku... :girl: Ale zrozumiałam,że w lisku nie działa.... i sprawdziłam znowu- nie działa...... ;/ Dobrze,że w IE działa.....uffff...... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » poniedziałek, 30 sty 2006, 14:37

TISAJA napisał(a):Hehehheee... a ja sie pogubiłam w tym komputerowym ,fachowym języku... :girl: Ale zrozumiałam,że w lisku nie działa.... i sprawdziłam znowu- nie działa...... ;/ Dobrze,że w IE działa.....uffff...... :lol:

zle zrozumialas, w lisku dziala...a jakiego masz liska?
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 sty 2006, 16:28

:shock: Jak to jakiego? :cry: Mozilla Firefox........Juz całkiem ...ech.... :shock:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » poniedziałek, 30 sty 2006, 16:48

TISAJA napisał(a)::shock: Jak to jakiego? :cry: Mozilla Firefox........Juz całkiem ...ech.... :shock:

chodzi o wersje skarbie...a mozesz sprecyzowac "nie otwiera sie" :?: czy wogole sie nie laduje, klikasz i nic, czy moze wyswietlana jest dziwna zawartosc, etc...
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 sty 2006, 18:33

Wyświetla sie dziwna zawartość....wersja...1.0.7 uffff....... :wink: A w linku jest jak to u mnie wygląda..... :P
[img=http://img205.imageshack.us/img205/4980/katedra3ex.th.png]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » poniedziałek, 30 sty 2006, 18:38

TISAJA napisał(a):Wyświetla sie dziwna zawartość....wersja...1.0.7 uffff....... :wink: A w linku jest jak to u mnie wygląda..... :P
[img=http://img205.imageshack.us/img205/4980/katedra3ex.th.png]

hehe troche dziwna, ale zainstaluja wersja 1.5 liska
lisek
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 sty 2006, 18:53

cichy zainstalowałam...zaras zobaczę :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 30 sty 2006, 18:59

cichy Ale nie dość ,że otwiera mi katedrę matmy.....to jest baardzo zauważalnie szybsza.....Dzięki.... [smilie=kissing2.gif]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez york_pl » wtorek, 7 lut 2006, 11:51

WZT napisał(a):Jesli by znowu jakas stronka byniechciala sie ladowac przypominam ze jest nowa wersja Firefox/1.5.0.1


Słuchaj ja czsami mam tak ze javy nie chce mi zaladowac do konca wlasnie ta wersja i nie moge weisc na czata jest jakas latka ??
Avatar użytkownika
york_pl
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 13:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości