Zaczynam ponownie podróż po świecie Planescape. Doszedłem ostatnio do szczęśliwego zakończenia i już nawet odinstalowałem grę, ale postanowiłem raz jeszcze rozpocząć wędrówkę po sferach
Jeszcze jakiś czas temu czołowe miejsce na liście moich ulubionych gier zajmował BG, ale (z całym szacunkiem dla Baldurka), przy Tormencie po prostu "się chowa". Obok tej gry nie można przejść obojętnie
