Niedługo Walentynki!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Niedługo Walentynki!!

Postprzez Katia » niedziela, 5 lut 2006, 13:25

Zastanawiam się jakie macie pomysły na prezenty dla swoich Sympatii i jak zamierzacie spędzić ten radosny dzień??
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » niedziela, 5 lut 2006, 13:27

hmmm no napewno z sympatia --> to na bank:) a gdzie? hmm moze jakas restauracja albo kino? a prezent? hmnmm wlasnie sie zastanawiam i jak narazie nie mam pomyslu :? moze wystarcze poprostu JA :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » niedziela, 5 lut 2006, 15:51

Lepiej kochać przez cały rok niż za bardzo się starać w jeden dzien...
dziwne swietoooo
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez qrczak » niedziela, 5 lut 2006, 15:53

Martius napisał(a):Lepiej kochać przez cały rok niż za bardzo się starać w jeden dzien...
dziwne swietoooo


Nie dziwne tylko czysto komercyjne.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » niedziela, 5 lut 2006, 16:07

qrczak napisał(a):
Martius napisał(a):Lepiej kochać przez cały rok niż za bardzo się starać w jeden dzien...
dziwne swietoooo


Nie dziwne tylko czysto komercyjne.

zgodze sie z ta opinia i dlatego wyjdzie na zdrowie "grubosc " portfeli posiadacza tworczych umyslow , ktorzy beda wstanie wymyslec cos innego niz bukiet 20 roz czy kolacje w najlepszej i najdrozszej knajpie :twisted:
straszny jestem
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Suzy » niedziela, 5 lut 2006, 16:20

... śmieszą mnie te standardowe teksty słyszane od facetów zazwyczaj na krótko przed dniem kobiet i walentynkami - typu - "dlaczego akurat tego dnia?" , "każdy dzień jest dobry a to wymuszanie na siłę" itp. ... ale tak z ręką na sercu - niech jeden z drugim przypomną sobie kiedy zdobyli się na wręczenie kwiatka bez okazji ... czy sprezentowali swojej kobiecie ulubione czekoladki ... zwyczajnie zrobili cokolwiek co wymaga troszkę wysiłku a sprawia przyjemność - z zaznaczeniem, że miało to być właśnie innego dnia niż urodziny, imieniny, dzień kobiet itp... hym ... no właśnie ... żałosne ... nie marudźcie więc i zamiast tandetnego serduszka czy tego standardowego kwiatka dla ludzi bez wyobraźni - choć te dwa razy do roku wysilcie się choć troszkę .... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Mafi » niedziela, 5 lut 2006, 16:30

zawsze jakoś lubiłam Walentynki i to nie ze względu na jakieś prezenty/kwiaty itp., ale dlatego, że istnieje w ogóle coś takiego jak Dzień Zakochanych... no ale jakoś mi się odmieniło i już nie lubię ;p cóż... kobieta zmienną jest hyhy ;p :twisted:
A spędze ten dzień oglądając jakis film (zapewne wyciskacz łez) z piwem w ręku i będzie gucio :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Didi » niedziela, 5 lut 2006, 17:38

a co ja moge robic w walentynki jak nie pracowac heh...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 5 lut 2006, 17:45

DeeJay napisał(a):a co ja moge robic w walentynki jak nie pracowac heh...


zakochaj sie wiec w pracy Arturku :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » niedziela, 5 lut 2006, 17:46

nie musze sie zakochiwac :) ja tu slub juz sobie planuje na przyszly rok hehe....
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 5 lut 2006, 17:47

DeeJay napisał(a):nie musze sie zakochiwac :) ja tu slub juz sobie planuje na przyszly rok hehe....


no przestan, monogamia jest zla :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 5 lut 2006, 17:51

Flo napisał(a):
DeeJay napisał(a):nie musze sie zakochiwac :) ja tu slub juz sobie planuje na przyszly rok hehe....


no przestan, monogamia jest zla :P


wcale nie jest zła :) czemu Go oszukujesz? monogamia jest fajna hyhy :P :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » niedziela, 5 lut 2006, 17:53

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
DeeJay napisał(a):nie musze sie zakochiwac :) ja tu slub juz sobie planuje na przyszly rok hehe....


no przestan, monogamia jest zla :P


wcale nie jest zła :) czemu Go oszukujesz? monogamia jest fajna hyhy :P :twisted:

ciekawe dla kogo :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » niedziela, 5 lut 2006, 17:53

kulA napisał(a):
Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
DeeJay napisał(a):nie musze sie zakochiwac :) ja tu slub juz sobie planuje na przyszly rok hehe....


no przestan, monogamia jest zla :P


wcale nie jest zła :) czemu Go oszukujesz? monogamia jest fajna hyhy :P :twisted:

ciekawe dla kogo :P


no jak to dla kogo? dla wszystkich :) dla każdego coś fajnego ;p :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości