redlovebloodgirl napisał(a):ale jezeli masz temat pracy, ktory masz omowic w oparciu o jakis film, obraz to piszesz to w bibliografi podmotu.
i sprzetu nie musisz juz chyba wypisywac bo teraz sam musisz go sobie zapewnic, szkola juz go nie daje...

Olga napisał(a):A z tym sprzętem to widzę, że Was załatwili. Bez sensu ......
wiec po co to wpisywac do bibliografii?
redlovebloodgirl napisał(a):nas poinformowano ze w tym roku szkola nie daje nam sprzetu i ze mamy sobie wszystko sami zorganizowac, we wlasnym zakresiewiec po co to wpisywac do bibliografii?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości