Jak ten czas szybko leci.....
Dopiero wstalam.
Ale co tam warto bylo:)
Pozdrowionka dla śpiacej w ksiegach yenn!!

Nemo napisał(a):No to sobie zaszalalam. O 4 .20 poszlam spac.![]()
Jak ten czas szybko leci.....
Dopiero wstalam.
Ale co tam warto bylo:)
![]()
Pozdrowionka dla śpiacej w ksiegach yenn!!![]()
![]()
yhhh.. tym sposobem znow wstalam w poludnie ![hmm [smilie=hmm.gif]](./images/smilies/hmm.gif)
yennefer napisał(a):yennefer napisał(a):a wczoraj nastawilam sobie budzik, zeby dzis wczesniej spac[smilie=hmm.gif]
wstać oczywiście, miało być
![sleeping [smilie=sleeping.gif]](./images/smilies/sleeping.gif)
Nemo napisał(a):
Cos mi sie widzi ze zostaniesz forumowych spioszkiem!![]()
![]()
jak to spiewał Piasek : ''I do południa budzikom śmierć, a po pólnocy niech dzwoni kto chce...."![]()

yennefer napisał(a):Nemo napisał(a):
Cos mi sie widzi ze zostaniesz forumowych spioszkiem!![]()
![]()
jak to spiewał Piasek : ''I do południa budzikom śmierć, a po pólnocy niech dzwoni kto chce...."![]()
taaa, ale nie ja wstalam o 16![]()
a co do piosenki - swieta racja![]()

Nemo napisał(a):No wiesz...szczesliwi czasu nie mierza....![]()
![]()
Nemo napisał(a):TY w tej dziedzinie to masz juz Nobla...![]()
![]()

yennefer napisał(a):taa? to gdzie ten Nobel? ja chce Nobla![]()
powinnam raczej dostac go w dziedzienie niedosypiania i ilosci godzin snu na dobe... ale cii![]()
WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):Przed chwilką wstałam...odsypiałam nocke![]()
ach ta mlodziez jaka slabowita![]()
: P: P
![]()
:P:P
![]()
![]()
bo spałam w nocy tylko 3 godzinki 
yennefer napisał(a):nocami latam na miotle, szydełkowanie zostawiam Tobie![]()
![]()
a dziś znów wszystko wskazuje na to, że posiedze sobie troche, pogadam z księzycem, może mnie oświeci![]()
![]()
trzeba nadrobić stracony czas
Ty to masz wtyki!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości