).. ciao ludziska. Miłego piąkowego wieczoru 
Achaja napisał(a):W parę osób znanych zresztą z forum, spotykamy się dzisiaj na urodzinach u U-S.![]()
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO U-S DUŻO SŁONKA W ŻYCIU :urodziny:![]()
![]()
![]()
(już nie mogę się doczekać
)

)kamila napisał(a):a ja niegrzeczną pasażerkąagentWomen napisał(a):Chyba będę dzisiaj kierowcą![]()
.. impreza (narazie) z -pisaniem, a później pobawię się troszkę inaczej

Zmiana planówagentWomen napisał(a):kamila napisał(a):a ja niegrzeczną pasażerkąagentWomen napisał(a):Chyba będę dzisiaj kierowcą![]()
.. impreza (narazie) z -pisaniem, a później pobawię się troszkę inaczej
Całkowita zmiana planów, ale tak musi być
hehe czyli wszystko w porządku ... standardowo ... ma się rozumieć ... 
agentWomen napisał(a):ano... dzisiaj również impreza (ale coś mnie katar chwycił i ból gardła. Chyba będę dzisiaj kierowcą)
kamila napisał(a):tak i ciesze się, że zdążyłam się wyrobić, bo było sympatycznieagentWomen napisał(a):A jednak wszystko odbyło się zgodni z planem pierwotnym

Suzy napisał(a):... a na osłodę chorym i wytrwałym na męskie komplementy kierowcom, znoszącym głośnych pijaków w swoim wozie - wysyłam buziaki ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości