Morland napisał(a):ręcznik może zamarznąć...
chciałam zauważyć, że mamy temperature na plusie...

Morland napisał(a):byłem dzisiaj na plaży... rzeczywiście, morze zupełnie zamrożone, chociaż kilka minut drogi na prawo od mola widziałem łabędzie pływające w niewielkim baseniku o powierzchni kilku metrów na kilka metrów

report5 napisał(a):a na poważnie - to jest zbyt niebezpiecznie - poczekajmy jak lód zejdzie -

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości