Uwaga! Dziś zaatakuje Kamasutra

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Uwaga! Dziś zaatakuje Kamasutra

Postprzez Vin » piątek, 3 lut 2006, 08:05

Robak e-mailowy Kamasutra, zwany też Nyxem.E, 3 lutego uruchomi procedury destrukcyjne. Rezultatem może być skasowanie wszystkich dokumentów, plików Excela i prezentacji.
Konieczne jest posiadanie zaktualizowanego programu antywirusowego - poinformował główny inżynier systemowy w polskim oddziale firmy Symantec, Andrzej Kontkiewicz

Kamasutra lub Nyxem.E znany jest w internecie po wieloma nazwami m.in. W32.Blackmal.E@mm, W32/Nyxem-D, Win32/Blackmal.F czy Tearec.A. Według ekspertów IronPort, zajmujących się bezpieczeństwem informatycznym, wirus ten jest jednym z niewielu, posiadających wbudowane procedury destrukcyjne. Zdaniem analityków, napisany w języku Visual Basic, robak rozsyła się na dwa sposoby. Pierwszym jest e-mail. Wysyła się jako załącznik fałszywej wiadomości, o kilkunastu różnych nagłówkach np. The Best Videoclip Ever, School girl fantasies gone bad, A Great Video, [beeeep eng.] Kama Sutra pics, give me a kiss, "Hot Movie", Fw: Funny :), Fwd: Photo, Word file, eBook.pdf, You Must View This Videoclip!, Part 1 of 6 Video clip, My photos, the file.

http://wiadomosci.onet.pl/1253551,18,item.html

Wystarczy mieć tylko program antywirusowy i spokój ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ewe » piątek, 3 lut 2006, 10:34

I tak jak w życiu -patrzcie gdzie wchodzicie i co otwieracie!
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Dziura_w_skarpecie » piątek, 3 lut 2006, 10:53

idzie z psem
Dziura_w_skarpecie
 

Postprzez Uri » piątek, 3 lut 2006, 15:34

ewe napisał(a):I tak jak w życiu -patrzcie gdzie wchodzicie i co otwieracie!


jazz jackrabbit! :)


anyways - ja mam antyvir włączony 24/7
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » piątek, 3 lut 2006, 15:40

A co to antyvir?? Bo juz zdarzylem zapomniec....
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 03:22

hmm, załączników nigdy nie otwieram, a tego dziadostwa pełno dostaje.. no ale profilaktycznie dziś właczyłam gruntowne skanowanie :twisted:
jak widać, Kamasutra to samo zło :!: :P :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 03:26

WZT napisał(a):A tam Yen przesadzasz... podobno to gestia wycwiczenia pewnych odruchow :P

a o której Kamasutrze teraz mówimy? :twisted: :P
jeśli tej idącej z netu, to ćwiczyć trzeba w przestrzeni wirtualnej ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 03:31

WZT napisał(a):Zdaj sie na swa wybujala oraz wyuzdana wyobraznie.... :p

nie bede pokazywać palcem (bo to nieładnie), kto tu ma wyuzdana wyobraznie :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości