jest tak symboliczne i niejednoznaczne, ze nie da sie go w pelni zrozumiec, przynajmniej nie po jednokrotnej lekturze. Motywy sensu zycia, totalnej samotnosci, w ktorej czlowiek nie potrafi nawiazac jakiegokolwiek kontaktu z innymi ludzmi, a zarazem obraz postepujacego upadku Ludzkości (rownolegle z upadkiem pojedynczej jednostki) i wiele innych. Bo jest to utwor, w ktorym mozna znalezc jeszcze wiele innych problemow. polecam zwlaszcza z posłowiem autorsta Libery (jego interpretacja).MeYa napisał(a):na zmiane :
1. Logika z ogolna metodologia nauk - J. Przybylowski
2. Historia powszechna ustroju i prawa
3. Historia ustroju i prawa sadowego polski - obie T. MAciejewskiego
4.Historia doktryn polityczno prawnych
i miedzy tymi czterema gdzies tam wpycha sie jeszcze filozofia....


Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość