, jeszcze z psem wyjść, kąpiel i niech mi śpiewa ktoś "luli laj" 
WZT napisał(a):pilnuje czy ty szybko trafisz do swego wyrka.... A sio![]()
![]()
: P
a teraz juz mówie grzecznie: dobranoc. WZT, do łóżka marsz, bo Cie kosmici porwa 
WZT napisał(a):a co ty sypiasz z kompem???:>:Pyennefer napisał(a):ja trafie raczej bez problemu, bo mam dwa kroki,
)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość