Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemezis-kg » środa, 25 sty 2006, 18:59

I konsekwencji :P
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez kamila » środa, 25 sty 2006, 19:33

Nemezis-kg napisał(a):I konsekwencji :P
no mam nadzieje, ze konsekwencje będą udane.. :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » środa, 25 sty 2006, 20:18

kamila napisał(a):więcej samozaparcia, poproszę.. 8)


ja też chcę i tobie też - natalia dzisiaj ma dzień litości dla potzrebującycch
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 26 sty 2006, 22:31

SOS - atak grubej dupy -- niech ktoś zabierze tego psychola ze mnie...

dziewczyny ratujcie !
report5
 

Postprzez kamila » czwartek, 26 sty 2006, 22:39

report5 napisał(a):dziewczyny ratujcie !
repciu.. ratuje Cie, zawsze i wszędzie, hyhy..
ps. ksiażka jutro będzie tam gdzie miała być juz dawno.. :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » czwartek, 26 sty 2006, 22:42

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):dziewczyny ratujcie !
repciu.. ratuje Cie, zawsze i wszędzie, hyhy..
ps. ksiażka jutro będzie tam gdzie miała być juz dawno.. :wink:


dzięki - przywarcasz mi nadzieję że swiat to piekne anioły a nie grube agresywne męskie dupy

napisz jeszcze cos łagodnie
report5
 

Postprzez kamila » czwartek, 26 sty 2006, 22:43

report5 napisał(a):napisz jeszcze cos łagodnie
"|Płynie statek, piła tango, ukłoń się świrom, żyj nie umieraj|" :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » czwartek, 26 sty 2006, 22:54

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):napisz jeszcze cos łagodnie
"|Płynie statek, piła tango, ukłoń się świrom, żyj nie umieraj|" :*


tak zrobię - ukłonię się pieknie... :* :*
report5
 

Postprzez kamila » piątek, 27 sty 2006, 20:47

report5 napisał(a):tak zrobię - ukłonię się pieknie... :* :*
:spoko:
Ja muszę jakiś wstrząśnieć doznać by się obudzić, wiem w głowe sobie młotkiem przywale :glupek: .. :lol: :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 27 sty 2006, 20:51

okis wysyłam Ci energis - lecę na mozartowskie alleuja - terazzzzzzzzzzzzz
report5
 

Postprzez Vin » piątek, 27 sty 2006, 20:56

Sprowadź starego zgreda na forum proszę.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report5 » sobota, 28 sty 2006, 00:23

Vincenta napisał(a):Sprowadź starego zgreda na forum proszę.


się robi stary wyłaź !!!!!!!!!! prosim uprzejmie
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 29 sty 2006, 22:10

NataliaW napisał(a):Chciała bym pojąć zadania z elastyczności.... :oops:


to chyba awykonalne - ale ślę Ci trochę animuszu
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 3 lut 2006, 20:46

chcę wytrwać w postanowieniu jutrzejszego wejścia do bałtyku - dawajcie siłę --
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości