groszeq napisał(a):Kula w końcu nie ma to jak studniówkaraz na jakiś czas można zaszaleć
jasne, ja tez zaszalalem i poszedlem, drugi raz takiego "bledu" nie popelnie

groszeq napisał(a):kilka fotek ze studniówki
tą ma Budyniek na tapecie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/sqd ... nvnop.html
reszty nie dam, bo jeszcze kogoś niepotrzebnie zdekonspiruję
ale lekko zmeiniona
![love [smilie=love.gif]](./images/smilies/love.gif)
Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi.
Budyn napisał(a):Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi.
ha ha ha............... , no coment
A co do Paulinki, to nie tylko uroda, ktora z roku na rok ulatuje w zyciu sie liczy....
Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi.

Biały napisał(a):Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi.
Nie uważam, żeby potrzebne było podnoszenie poprzeczki. Groszek ma faceta, który ją kocha i którego ona kocha. To chyba ważniejsze niż to, czy "poprzeczka" nie byłaby czasem dla budynia za wysoko. Także prosze nie stwarzać problemów![]()
Groszek, nie podnoś żadnej poprzeczki, tylko kochaj swojego Kisielka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości