Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 25 sty 2006, 18:49

groszeq napisał(a):Kula w końcu nie ma to jak studniówka :lol: raz na jakiś czas można zaszaleć :wink:

jasne, ja tez zaszalalem i poszedlem, drugi raz takiego "bledu" nie popelnie :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Budyn » środa, 25 sty 2006, 18:55

groszeq napisał(a):kilka fotek ze studniówki
tą ma Budyniek na tapecie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/sqd ... nvnop.html
reszty nie dam, bo jeszcze kogoś niepotrzebnie zdekonspiruję :wink:


hmmm niom ta :P ale lekko zmeiniona :) [smilie=love.gif]
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Budyn » środa, 25 sty 2006, 19:13

Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi. :P


ha ha ha............... , no coment


A co do Paulinki, to nie tylko uroda, ktora z roku na rok ulatuje w zyciu sie liczy....
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kamila » środa, 25 sty 2006, 19:27

Paulina & Budyń, fajne fotki..

dwie kamile.. :P
Obrazek
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » środa, 25 sty 2006, 20:09

Budyn napisał(a):
Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi. :P


ha ha ha............... , no coment


A co do Paulinki, to nie tylko uroda, ktora z roku na rok ulatuje w zyciu sie liczy....



Dobra dobra. Jej jeszcze nic nie ulatuje i przez najbliższe 15 lat nie uleci.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Budyn » środa, 25 sty 2006, 20:28

hmmmmm dobra aby nue bylo ze sie czepiam ale w jakim sesie by miala mi podniesc poprzeczke :>, a moze juz jest wysoko :>
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez groszeq » środa, 25 sty 2006, 20:38

Kochanie, czyżbyś sam postulował podniesieni poprzeczki :wink: Dla mnie to nic trudniego :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez MarcinR » środa, 25 sty 2006, 20:42

:)
no piotrkuuuuu sie doprosiłes :D
MarcinR
 

Postprzez Biały » środa, 25 sty 2006, 21:45

Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi. :P


Nie uważam, żeby potrzebne było podnoszenie poprzeczki. Groszek ma faceta, który ją kocha i którego ona kocha. To chyba ważniejsze niż to, czy "poprzeczka" nie byłaby czasem dla budynia za wysoko. Także prosze nie stwarzać problemów :wink:

Groszek, nie podnoś żadnej poprzeczki, tylko kochaj swojego Kisielka :)
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Vin » środa, 25 sty 2006, 21:46

Biały napisał(a):
Vincenta napisał(a):Śliczny groszeq. Koniecznie podnieś poprzeczkę - szczególnie Budyniowi. :P


Nie uważam, żeby potrzebne było podnoszenie poprzeczki. Groszek ma faceta, który ją kocha i którego ona kocha. To chyba ważniejsze niż to, czy "poprzeczka" nie byłaby czasem dla budynia za wysoko. Także prosze nie stwarzać problemów :wink:

Groszek, nie podnoś żadnej poprzeczki, tylko kochaj swojego Kisielka :)



:lol: :lol: :lol:

No dobrze. Groszeq kochaj swojego Kisielka. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Biały » środa, 25 sty 2006, 21:46

Ps. a nawet jeżeli, Budyń potrafi "wysoko skakać" :wink:
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez groszeq » środa, 25 sty 2006, 23:10

Spokojnie, nic się u nas nie zmieniło :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/jqk ... 25sj6.html
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Morland » środa, 25 sty 2006, 23:21

aj, przestańcie wreszcie tak słodzić, jesteście okropni [smilie=guns.gif] :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości