Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adit » poniedziałek, 16 sty 2006, 23:13

report5 napisał(a):
Adit napisał(a):to ja poprosze, jezeli mozna o odrobine ciepelka.. bo mi juz nosek i policzki odmarzly :oops:


przesyłam troche ciepła ...


zebys wiedzial, ze pomoglo.. DZIEKUJE.. :oops:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » wtorek, 17 sty 2006, 22:01

haluuu :-)
report5
 

Postprzez report5 » wtorek, 17 sty 2006, 23:56

NataliaW napisał(a):Niech mi w koncu ubędzie energii....bo pora spać.... 8)


daj troche na jutro - bo zdycham
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 19 sty 2006, 15:51

dajcie sił - kto tam jest przy zmysłach - plisss
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 19 sty 2006, 22:00

WZT napisał(a):
report5 napisał(a):dajcie sił - kto tam jest przy zmysłach - plisss


prosze oto troche mojej energi-mam nadzieje ze tyle wystarczy.....


dankens :) biorę procha oglądam lisa i spać
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 20 sty 2006, 20:34

WZT napisał(a):
report5 napisał(a):
WZT napisał(a):
report5 napisał(a):dajcie sił - kto tam jest przy zmysłach - plisss


prosze oto troche mojej energi-mam nadzieje ze tyle wystarczy.....


dankens :) biorę procha oglądam lisa i spać


i jak troche pomoglo???????????


padłem na lisie - ale bez doła wstałem zatem dankesny -:)
report5
 

Postprzez report5 » środa, 25 sty 2006, 15:29

NataliaW napisał(a):
NataliaW napisał(a):chciała bym zdać to głupie zaliczenie... :oops: Obiecuje, że jak je zdam, będe bardziej grzeczna i w ogóle.... :oops:


udało sie :D a z tą grzecznością to troche przesadziłam....bo już bardziej grzeczną niż jestem byc się nie da.... :twisted: :jupi: :wink:


się cieszę - sam padam w tarapaty

sos

kolega - bardzo dobry wpadł na pomysł, że mu cos uczyniłem i się pogniewał.. syf gadałem z nim a on swoje -

ktos mu nawalił do łba a on to łyknął - syf
report5
 

Postprzez report5 » środa, 25 sty 2006, 15:40

dzieki - czekam na efekty
report5
 

Postprzez kamila » środa, 25 sty 2006, 18:47

więcej samozaparcia, poproszę.. 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości