Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Biały » wtorek, 24 sty 2006, 21:26

No to czas na masową dekonspire :hyhy:


1. Piękny Budyń :D

Obrazek

2. Dj Budyń i jego Wielka miłość (opublikowano za zgodą :wink: )

Obrazek

3. Biały vel. Horhe :)

Obrazek
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez sebamac » wtorek, 24 sty 2006, 21:31

Lajtowe fotki :)
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Didi » wtorek, 24 sty 2006, 21:32

budyn na mnie tez tak czasem patrza zreszta co ja CI bede mowil jak sam nie raz widziales... a jak to rozprasza :lol:
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » wtorek, 24 sty 2006, 21:33

2. Dj Budyń i jego Wielka miłość (opublikowano za zgodą :wink: )

Obrazek



Groszeq jest śliczną dziewczyną.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Didi » wtorek, 24 sty 2006, 21:35

a po co kopiowalas fotke? :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Easy Rider » wtorek, 24 sty 2006, 21:35

Budyń jest ślicznym chłopakiem :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Biały » wtorek, 24 sty 2006, 21:35

A Kisiel ślicznym chłopakiem :hyhy: czyli pasują do siebie :D
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Vin » wtorek, 24 sty 2006, 21:36

DeeJay napisał(a):a po co kopiowalas fotke? :P



Bo ta dziewczyna jest tak ładna, że oko chciałam nacieszyć. :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 24 sty 2006, 21:36

Vincenta wydaje Ci sie - groszeq to facet :p
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Budyn » wtorek, 24 sty 2006, 21:37

od razu Dj :P, a fotki nom coz ma sie ten urok osobisty :P (narcyzm jak nic ;) )
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kamila » wtorek, 24 sty 2006, 21:49

report5 napisał(a):
Morland napisał(a):
report5 napisał(a):oj, oj, te oczęta spuszczone
ze wstydu zapewne... oj, wstyd... :wink:
nie, nie to skromność - kama jest supers
ja tylko skarpetek szukałam :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » wtorek, 24 sty 2006, 22:07

Allle sie narobiło.... dekonspiracja zaczęła żyć dekonspiracją..... i bardzo dobrze..... Racik...pokaż coś bez maski i włosów.... coś na serio,serio. :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez MadziUlka » wtorek, 24 sty 2006, 22:08

hehe fotki super :)
aż miło popatrzeć :)
a dlaczego to Ty je zamieściłeś a nie Budyń? :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 24 sty 2006, 22:10

MadziUlka napisał(a):hehe fotki super :)
aż miło popatrzeć :)
a dlaczego to Ty je zamieściłeś a nie Budyń? :P


moze dlatego ze on je robil??
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Biały » wtorek, 24 sty 2006, 22:17

MadziUlka napisał(a):hehe fotki super :)
aż miło popatrzeć :)
a dlaczego to Ty je zamieściłeś a nie Budyń? :P


no tak, ja je robiłem. Chciałem wrzucic tylko to pierwsze, bo jest dobre :lol:
Ale potem stwierdziłem,że dorzuce inne żeby Kisielek nie był samotny :wink:
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości