Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » środa, 7 gru 2005, 17:10

TISAJA napisał(a):Mmmm.....fajna imprezka..... Z pokazu ostatnia pani najładniejsza,z drugiej serii zdjęć najfajniejsze jest to z tańczącą parą.... Fajnie :P


a mi sie najbardziej podoba pani z 3 i 4 zdjecia :) Ewa z filmu Adam i Ewa
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 7 gru 2005, 17:11

*serialu
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Olcia » środa, 7 gru 2005, 18:51

FiDo napisał(a):a mi sie najbardziej podoba pani z 3 i 4 zdjecia :) Ewa z filmu Adam i Ewa


brzydka :twisted:

a co do zdjęć - nawet ładne :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MarcinR » wtorek, 3 sty 2006, 18:18

troche znanych ludziow bylo ..
nice foto
MarcinR
 

Postprzez agentWomen » wtorek, 3 sty 2006, 19:17

FiDo napisał(a):oto moje pierwsze proby z modelka w studio. tym razem aparat analogowy, sredni format. skany z negatywu 6x6 przykadrowany w komputerowy standard 640...

Obrazek


Piękne zdjęcie
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez FiDo » środa, 4 sty 2006, 14:04

dzwie-ku-wa :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » piątek, 13 sty 2006, 14:44

tym razem znowu dokumentacja.. jak zwykle sorry za jakosc zdjec.
konferencja: dziennikarstwo sledcze

David Boardman, The Seattle Timek, laureat pulizera
Obrazek

Anna Marszalek, Rzeczpospolita. afera starachowicka
Obrazek

Miroslaw Majeran (reportaz 'Mordercy Dzieci) oraz Łukasz Kurtz. Polsat
Obrazek

Bronislaw Wildstein
Obrazek

a to zatytuowalem 'Wildstein zarypal krzeslo Fidowi'. ucho nalezy do Jacka Łęskiego
Obrazek

Mirek Majeran i Marek Kęskrawiec (Superwizjer TVN)
Obrazek

Idol Natalii
Obrazek

Piotr Pytlakowski, wspoltworca reportazu "Alfabet Mafii"
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » piątek, 13 sty 2006, 14:45

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » piątek, 13 sty 2006, 14:49

pastor napisał(a):Wildstein wyszedl jak jakis przewodniczacy gestapo. niezle fotki :twisted: :twisted: :twisted:


wladze jednak trzymal jedynie jako moderator jednej z dyskusji :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 21 sty 2006, 19:43

jezeli idzie o snieg to duzego doswiadczenia nie mam :) moj aparat sobie ledwo radzi ze slabym, zimowym swiatelem. poza tym Lodz mnie jakos zima nie interesuje :) jasne, jest kilka zasad, ktorych sie powinno trzyac.. przede wszystkim trzeba uwazac zeby nie przeswietlic sniegu :) nie bede sie za duzo w tej kwestii wypowiadal. pogadaj z Sath^Raa. on ma juz wiele fot zimowych za soba.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Pernamentny Autoportret » sobota, 21 sty 2006, 19:57

Świtne zdjęcia. Jedynie latarnia i Trzebiatów tutaj niczego nie wnoszą, ale zdjęcia rzeczywiście świetne moim skromnym zdaniem.
Pernamentny Autoportret
 

Postprzez MarcinR » środa, 25 sty 2006, 19:51

a ja dodam jeszcze ze fido ma talenta , tak jak Natalia :)
MarcinR
 

Postprzez qrczak » środa, 25 sty 2006, 23:06

O proszę Bronek Wildstein, ten co mnie nachodził pijany w pracy i marudził, że woda mineralna w pokojach jest płatna i że to niezgodne z prawem. :lol:
A zdjęcia jak to u Fida, znaczy się bardzo dobre.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości