Achaja napisał(a):a gdzie tam dzisiaj nie śpię od 2.30, a zgdanij dlaczego![]()
Noooo
, teraz to rozumiem...

Achaja napisał(a):a gdzie tam dzisiaj nie śpię od 2.30, a zgdanij dlaczego![]()
, teraz to rozumiem...

Achaja napisał(a):Jest mi dobrze, zasnęłam przed 20, a obudziłam się o 4. Jak dobrze się wyspać.![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości