Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » środa, 11 sty 2006, 21:43
no, cien najlepszy

zauwazylem u Ciebie tendencje do obcinania konczyn. wez ja zlikwiduj

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » środa, 11 sty 2006, 21:47

jasne wszystkie foty z ludzmi kraina wiecznej szuflady czyli z wakacji , teraz staram sie nie obcinac

no oprocz jednej tej zimowej
-
MarcinR
-
przez FiDo » środa, 11 sty 2006, 22:19
sadysta jestes i tyle
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » czwartek, 12 sty 2006, 13:47
czasem trzeba ...
-
MarcinR
-
przez MeYa » wtorek, 17 sty 2006, 19:22
Marcin, podoba mi sie ten domek i stateczek

ladne, tzn ja sie w ogole na tym nie znam ale podobaja mi sie
pozdrawiam
-

MeYa
- Ważniak
-
- Posty: 241
- Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
- Lokalizacja: an Gleanna
przez MarcinR » wtorek, 17 sty 2006, 20:24
MeYa napisał(a):Marcin, podoba mi sie ten domek i stateczek

ladne, tzn ja sie w ogole na tym nie znam ale podobaja mi sie

pozdrawiam

Dziekuje Martusiu
![bow [smilie=bow.gif]](./images/smilies/bow.gif)
-
MarcinR
-
przez MarcinR » środa, 18 sty 2006, 19:51
Molo
2
3
kraina wiecznej szuflady
wiem ze II fotka wyglada dziwnie i wszyscy sadza ze jest po ps ale z gory mowie ze to parametr B&W filter orange tuning efekt blue
pozdrawiam
-
MarcinR
-
przez FiDo » środa, 18 sty 2006, 19:57
drugie zdjecie mi sie podoba najbardziej. centralny kadr pasuje i sylwetki na dole dopelniaja kompozycje
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MeYa » środa, 18 sty 2006, 20:04
MarcinR napisał(a):MeYa napisał(a):Marcin, podoba mi sie ten domek i stateczek

ladne, tzn ja sie w ogole na tym nie znam ale podobaja mi sie

pozdrawiam

Dziekuje Martusiu
![bow [smilie=bow.gif]](./images/smilies/bow.gif)
nie dziekuj wyrazilam tylko swoja opinie
pozdrawiam
-

MeYa
- Ważniak
-
- Posty: 241
- Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
- Lokalizacja: an Gleanna
przez MarcinR » środa, 18 sty 2006, 20:06
to w takim razie dziekuje za opinie
ja rowniez pozdrawiam

-
MarcinR
-
przez MarcinR » czwartek, 19 sty 2006, 17:19
no dobra juz nie bede wstawial z ramkami ....

-
MarcinR
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości