hmmmmmmmmmmmmmmm
jakies nowe foteczki sa
nie dobry jestem nie dobry
Zawsze mówiłem (ogólnie do wszystkich pstrykaczy
),że chcesz być dobrym fotografem to musisz posmakować analogowej fotografii(aparat,obiektywy,opanowanie światła zastanego,błony,czasy,przesłony itp) najlepiej czarno-białej z zabawą w ciemni(powiększalniki ,kuwety ,chemikalia itp) .Po takich zabiegach można dopiero chwycić do rąk aparat digital i dalej walczyć z fotografowaniem.
Trzeba dodac iż foty były robione zimą (śnieg,odbicie światła,balans bieli),a to jest naprawdę wyzwanie dla osoby która zaczyna "analpstryk"

Moze sie myle.
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości