Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 16 sty 2006, 20:14

r00t napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki :D

//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)



nie bojta sie fotka wroci z odpowiednimi podstawami prawnymi :twisted:


...no w postaci widocznej na tym forum nie wróci... i nie ma takiej podstawy prawnej która umożliwi Ci jej zamieszczenie na tym forum... za każdym razem gdy osoba uwieczniona na fotografii poinformuje mnie o tym że nie życzy sobie swojego wizerunku tutaj będę musiał usunąć zdjęcie...



osoby z zakrytymi twarzami a zatem nierozpoznawalne mozna umieszczac wiec wroci, co Ty na to? :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 sty 2006, 22:49

ale siara:P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 sty 2006, 23:51

no nie? blad perspektywiczny. z lewej mamy em face, a z prawej tak jakby z lotu ptaka :D
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez BLAaa » wtorek, 17 sty 2006, 08:37

Ten typ koło Ciebie natalka to nie jest ten dziennikarz? No jak mu tam...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 17 sty 2006, 08:37

NataliaW napisał(a):
pastor napisał(a):przepraszam, ale wyglada jak fotomontaz :P :twisted: :twisted: :twisted:


pffffff.wcale nie fotomontaz..... :twisted: :twisted: :P :D


pic na wode fotomontaz, i wcale nie sa male :P
Baltazar Gąbka
 

Postprzez MarcinR » wtorek, 17 sty 2006, 09:57

:roll:
fajne fajne
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości