
Baltazar Gąbka napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Na prosbe kilku osob zamieszczam fotke szczesliwej pary. Szczescia szczescia i jeszcze raz szczescia. Nawet w TV byliscie Aniolki![]()
//fotka usunięta na prośbę użytkownika // (r00t)
nie bojta sie fotka wroci z odpowiednimi podstawami prawnymi
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości