przez report5 » piątek, 13 sty 2006, 23:35
znowu brzuch ? - kurde -
już się robi -
poodychaj chwilę na balkonie lub w oknie i pomysl o czym bardzo oddalonym - jakiejś galaktyce czymś - dlaekiejm dalekiejm, dalekiej - a póxniej popatrz na czubek sowjego nosa i tak ze trzy razy - a opócz tego masz bezbólowe - już mysli odemnie - teraaaaazzzzzzzz - już ------------------------,. !