Dlatego też z coraz wiekszą czestotliwością badzę się w nocy...


Za dwie godz. przychodzi kumpela i razem piszemy! Dzis musimy wszystko skonczyc. Wczoraj jedna prace wymysliłysmy w 10 min. Hmmm...moze napiszemy kiedys razem kseige psychologiczna?!


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości