Teraz czeka mnie noc z książką 
Morland napisał(a):Wieczorem wypiłem kawęTeraz czeka mnie noc z książką

WZT napisał(a):niema to jak pozywna kolacja.... teraz kompiel i spac bo jutro o 5 trzeba wstac ..........

Spałam spokojnie, jak aniołek
do 5.30
Później był mały koszmarek
Ale cierpiałam raczej na przeziębienie niż bezsenność
.... oj źle się dzieje 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 4 gości