cichy napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):DeeJay napisał(a):jakby tak off topy znow moderator wycial z 5 stron zdjec by zostalo
jak nie WZT to Dee, chlopaki luzujcie portki
i kto to mowi![]()
![]()
ja mam wy[beep] na to co kto gdzie pisze, mozecie nawet kupe zrobic na srodku forum



![shit [smilie=shit.gif]](./images/smilies/shit.gif)
podoba mi sie jak to ktos mija sie z prawda
...... Twój pies jest suuuper....strasznie podobaja mi sie te pieski ........
od zawsze.... ![clap2 [smilie=clap2.gif]](./images/smilies/clap2.gif)