W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez szwagier » sobota, 10 gru 2005, 00:42

The Crims --- gra ktos ???/ :)
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

:P

Postprzez t0mi » sobota, 10 gru 2005, 12:32

no ja standardowo juz jakiegos czasu męcze tylko swoją konsolke ps2;)
-resident evil 4(ajjjjj trzeba poprzechodzic na 100%:P )
-prince of persia: the two thrones
-NFS: most wanted black edition
-call of duty 2
no i jeszcze pare innych :P
t0mi
 

Postprzez Joel » sobota, 10 gru 2005, 20:29

NFS:MW i Fahrenheit ;)
Avatar użytkownika
Joel
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 13 lip 2003, 18:45
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » poniedziałek, 12 gru 2005, 07:17

i kolejny sukces w WoW :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez filomata » poniedziałek, 12 gru 2005, 18:03

http://www.my-fantasy.net
Coś jak crimsy czy ogame, można się rozluźnić.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Uri » wtorek, 13 gru 2005, 08:08

WZT napisał(a):Uir co to za bydle zabiliscie?


Hakkar, the Soulflayer, the Blood God of the Trolls.
bardzo nieprzyjemny koles, ale dlugo by pisac jego background :)
wazne ze walka jest zabawna i niezle rzeczy mozna dorwac z jego scierwa :)

a tak wygląda żywy:
Obrazek
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » poniedziałek, 19 gru 2005, 07:19

hehe idzie coraz lepiej - 6 bossów z Molten Core załatwionych wczoraj:
Lucifron
Magmadar
Gehennas
Garr
Geddon
Shazzrah

nastepni w kolejce:
Sulfuron Harbringer
Golemagg the Incinerator
Majordomo Executus
Ragnaros
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » poniedziałek, 9 sty 2006, 06:57

w sobotę 7-go stycznia 2006, a drugiej wizycie w Molten Core, <Eidolon> wyczyszcza rdzeń tak daleko jak moze - do Golemagga. Na przywolanie MajorHomo jeszcze nie mamy questa/reputacji. ale juz niedlugo... a wtedy gryzie ziemie. a po nim Ragnaros :)

prosze, oto pare fotek!


Lucifron
Magmadar
Gehennas
Garr
Baron Geddon
Shazzrah
Sulfuron Harbringer
Golemagg the Incinerator
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość