Easy Rider napisał(a):Uważam , ze wiadome zdjęcie było ...........
Poza tym Ola jest konformistką , bo zadaje sie z felietonistą
Nie rozumiem tej bliskości.
To jest :
złe
głupie
chore
zbereźne
prowadzi dewiacji
No chyba ,że zamiast Flo byłby tam ( obok Oli, ktoś inny - ja????) to byłoby usprawiedliwione.
I Ty Brutusie przeciwko mnie?






