Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » piątek, 6 sty 2006, 19:40

Muszę się przyznać że cierpię ostatnimi czasy na bezsenność, ale mogę tak cierpieć wieki :oops:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » piątek, 6 sty 2006, 20:14

Ostatnimi czasy dość szybko się kładłam ... to za sprawą braku internetu .... teraz chyba wszystko wróci do normy ('normy' z mojego punktu widzenia :P )

Dzisiaj jestem zdecydowanie nieprzytomna :? Położyłam się spać po północy, pobudka była o 05.00 rano ... ale nie zasnęłam nawet na 5 minut :/ Potem 6 godzin w pociagu .... co prawda spałam prawie 5 godzin po przyjeździe ale zmiana klimatu nie pozwala mi na dobre samopoczucie ... i tak będzie pewnie jeszcze jutro :?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Werner » piątek, 6 sty 2006, 21:54

A mi się nie chce spać :lol: :lol: Dzisiaj piatek i czas na "małe co nie co".
Jest zajefajnie :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Werner
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 24 paź 2005, 20:10
Lokalizacja: Festung Kolberg

Postprzez Morland » piątek, 6 sty 2006, 22:03

Dzisiaj (nie)wyjątkowo idę spać możliwie najwcześniej - przed 23. Trzeba się na jutro wyspać...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez report5 » sobota, 7 sty 2006, 00:33

idę sie przejść -
report5
 

Postprzez SAVARY » sobota, 7 sty 2006, 01:00

O tej porze ?? :shock: :shock:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » sobota, 7 sty 2006, 01:01

report5 napisał(a):idę sie przejść -


o tej godzinie? :shock:

a ja ide sie pouczyć :doh: a o 8 pobudka :glupek:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Easy Rider » sobota, 7 sty 2006, 01:05

a ja idę na piwo, przy okazji bluesa sobie posłucham.
" Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej"
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez agentWomen » sobota, 7 sty 2006, 01:06

Easy Rider napisał(a):a ja idę na piwo, przy okazji bluesa sobie posłucham.
" Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej"
tu nadaje Kamila :P :beer:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Easy Rider » sobota, 7 sty 2006, 01:09

agentWomen napisał(a):
Easy Rider napisał(a):a ja idę na piwo, przy okazji bluesa sobie posłucham.
" Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej"
tu nadaje Kamila :P :beer:

a sere he! Kamila to jest śliczne imię, moje drugie z chrztu świetego ku a je o m ć,
Luuuuuuuuuuudzie chcę mię na imię Kamila, albo tańczyć w Tirlitoooooooonkach :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez agentWomen » sobota, 7 sty 2006, 01:12

Easy Rider napisał(a):a sere he! Kamila to jest śliczne imię, moje drugie z chrztu świetego ku a je o m ć,
Luuuuuuuuuuudzie chcę mię na imię Kamila, albo tańczyć w Tirlitoooooooonkach :)
ja protestuje, bo to brzydkie imię, hehehe. Adaś wznosimy zdrowie o 02:00, pamiętaj :D (Kamila)
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Easy Rider » sobota, 7 sty 2006, 01:17

agentWomen napisał(a):
Easy Rider napisał(a):a sere he! Kamila to jest śliczne imię, moje drugie z chrztu świetego ku a je o m ć,
Luuuuuuuuuuudzie chcę mię na imię Kamila, albo tańczyć w Tirlitoooooooonkach :)
ja protestuje, bo to brzydkie imię, hehehe. Adaś wznosimy zdrowie o 02:00, pamiętaj :D (Kamila)

oczywiście, a co pijecie, i dlaczego nie ze mną? :(
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość