FiDo napisał(a):Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwićNie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia
niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P
albo kochanka?

FiDo napisał(a):Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwićNie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia
niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P

cichy napisał(a):FiDo napisał(a):Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwićNie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia
niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P
albo kochanka?![]()
Fido napisał(a):niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?

Baltazar Gąbka napisał(a):Morland napisał(a):I z czego tu się cieszyć? Żeby nieletni z letnimi... i to jeszcze w rodzinie? Ładnie to tak?![]()
a Ty juz swoja szanse miales wiec wypad z baru, nie ma towaru


Easy Rider napisał(a):Uważam , ze wiadome zdjęcie było ...........
Poza tym Ola jest konformistką , bo zadaje sie z felietonistą
Nie rozumiem tej bliskości.
To jest :
złe
głupie
chore
zbereźne
prowadzi dewiacji
No chyba ,że zamiast Flo byłby tam ( obok Oli, ktoś inny - ja????) to byłoby usprawiedliwione.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości