Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » czwartek, 5 sty 2006, 05:21

dlaczego kreci mi sie w glowie? i dlaczego wszystko wydaje sue falowac? [smilie=hmmm.gif] no cvoz... jednak za duzo tych % bylo, zdecydowanie 8) to dobranoc :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 15:21

Ostatnio stwierdzam, że wystarczą mi 2h snu i nawet nie wyglądam, później jak Zombi :P , a w nocy biorę się za książki, hyhy
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » czwartek, 5 sty 2006, 15:28

ja ostatnio spie po 10 a nawet wiecej godzin...i dalej chce mi sie spac...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 15:37

WZT napisał(a):to nie beda tobie przeszkadzaly moje sygnalkido CIebie ????
jak włącze telefon, to nie :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

re

Postprzez Malkontent » czwartek, 5 sty 2006, 18:17

Stavro napisał(a):ja ostatnio spie po 10 a nawet wiecej godzin...i dalej chce mi sie spac...


a może Ty jesteś wypompowany???
Jako wieczny pesymista prognozuję, że tak długo nie pociągniesz.
Umów się z dziewczyną, wyjedź na urlop albo pomedytuj !
Jak się zakochasz, to zmęczenie przejdzie.
Pozdrawiam :]
Avatar użytkownika
Malkontent
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota, 31 gru 2005, 19:11

Postprzez Suzy » czwartek, 5 sty 2006, 22:42

... odeszła mi nawet ochota na sen... a przecież rano budzik bez sentymentu złowrogo zadrynda ... chyba pora jakoś się przymusić do tej poduchy... czy coś ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Re: re

Postprzez Stavro » czwartek, 5 sty 2006, 22:55

Malkontent napisał(a):
Stavro napisał(a):ja ostatnio spie po 10 a nawet wiecej godzin...i dalej chce mi sie spac...


a może Ty jesteś wypompowany???
Jako wieczny pesymista prognozuję, że tak długo nie pociągniesz.
Umów się z dziewczyną, wyjedź na urlop albo pomedytuj !
Jak się zakochasz, to zmęczenie przejdzie.
Pozdrawiam :]


taki z Ciebie specjalista jak z koziej dupy traba...skad wiesz np. czy pracuje skoro proponujesz mi urlop :?: :?: Ty jako pesymista pewnie pociagniesz jeszcze krocej ode mnie
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Suzy » czwartek, 5 sty 2006, 23:03

Viking K-g napisał(a):lepiej "czy coś"


:lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » piątek, 6 sty 2006, 00:46

ojj.. chyba zasypiam na siedząco [smilie=yawn.gif] , a miałam być weteranką, pobić samą siebie :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 6 sty 2006, 16:17

WZT napisał(a):
kamila napisał(a):ojj.. chyba zasypiam na siedząco [smilie=yawn.gif] , a miałam być weteranką, pobić samą siebie :oops:
wyrobisz sie kiedys-jutro tez jest noc....
dzięki za wiare, a spałam jak zabita i rano lekarz, to była dopiero frajda [smilie=guns.gif] :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości