no cvoz... jednak za duzo tych % bylo, zdecydowanie
to dobranoc 
Stavro napisał(a):ja ostatnio spie po 10 a nawet wiecej godzin...i dalej chce mi sie spac...
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Malkontent napisał(a):Stavro napisał(a):ja ostatnio spie po 10 a nawet wiecej godzin...i dalej chce mi sie spac...
a może Ty jesteś wypompowany???
Jako wieczny pesymista prognozuję, że tak długo nie pociągniesz.
Umów się z dziewczyną, wyjedź na urlop albo pomedytuj !
Jak się zakochasz, to zmęczenie przejdzie.
Pozdrawiam
Ty jako pesymista pewnie pociagniesz jeszcze krocej ode mniedzięki za wiare, a spałam jak zabita i rano lekarz, to była dopiero frajdaWZT napisał(a):wyrobisz sie kiedys-jutro tez jest noc....kamila napisał(a):ojj.. chyba zasypiam na siedząco, a miałam być weteranką, pobić samą siebie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości