ładną mam córkę nieprawdaż...

kulA napisał(a):KanapkowyPOTWÓR napisał(a):ja nie pokaze jak wygladam bo ja jestem inkognito ciiii nie wydac mnie hehehe
jak chcesz byc incognito to sie nie udzielaj w tym topicu i juz, nie musisz tego zapowiadac
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości