Baltazar Gąbka napisał(a):Walujew rowniez troszke zarobi, kazdy bedzie zadowolony. Trzeba jednak trzymac kciuki tylko za Adamka
TISAJA napisał(a):qrczak może miec rację...Don King to dla mnie nie jest nawet miłośnikiem boksu..... on kocha tylko kasę.... Nieważni są dla niego ludzie.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości