Kamery internetowe....

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Kamery internetowe....

Postprzez Tisaja » środa, 4 sty 2006, 13:12

Rozpasałam sie okropnie.... :lol: Zaczęłam korzystac ze Skype.... Moi znajomi pomontowali sobie kamerki.... i ja tez zamarzyłam o takim sprzęcie.
Mam problem,czy warto kupować takie najtańsze kamerki ? Zawsze myslę,że lepiej dopłacić i mieć coś lepszego. 40 złotych to nie majatek-takie mają moi znajomi.Czytałam ,że takie do 100zł są bardzo dobre.

Poradźcie mi,proszę. :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Maras » środa, 4 sty 2006, 15:21

Osobiście proponuje ci kamerkę od konsoli Playstation 2 o nazwie EYE TOY.
Sam taka używam i uważam że ma bardzo dobra jakość obrazu i wbudowany dość czuły mikrofon (jest możliwośc odłączenia go).
Podłączana na USB a jeśli będziesz potrzebować sterownika (lub chcesz przekonać się jaki daje obraz na skype) to zapraszam na PW.

Tanio można ją dostać na allegro...
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 5 sty 2006, 00:04

ja polecam Logitecha obraz wydaje mi się że jest dość dobry a mikrofon bardzo dobrze odbiera :) tylko żecena jest dość wysoka, przynajmiej kiedys byla :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron