studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adit » wtorek, 3 sty 2006, 11:48

Peny napisał(a):Wszystkim studentom zycze pomyslnego przebrniecia przez sesje! :spoko:


SESJA ?? ?? !! !! o cholera to juz niedlugo... :maruda: trzeba szybciutko zaczac :drunk: :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » środa, 4 sty 2006, 09:58

NataliaW napisał(a):Jutro po całonocnej podróży, nauka na czwartkowe kolokwium.....jakoś brak mi optymizmu....ciekawe dlaczego? [smilie=hmmm.gif] dziwne.... :maruda:

Mam tak samo jak Ty... :gwizd:
Dzisiaj już jadę, a nie chce mi się jak jasna cholera. :maruda:
Jeszcze to koło w czwartek... Wrr.... :evil:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » środa, 4 sty 2006, 17:25

kurczaczek napisał(a):
NataliaW napisał(a):Jutro po całonocnej podróży, nauka na czwartkowe kolokwium.....jakoś brak mi optymizmu....ciekawe dlaczego? [smilie=hmmm.gif] dziwne.... :maruda:

Mam tak samo jak Ty... :gwizd:
Dzisiaj już jadę, a nie chce mi się jak jasna cholera. :maruda:
Jeszcze to koło w czwartek... Wrr.... :evil:

hehe a ja dzis jade do domu :p wreszcie, nie bylo mnie 2 miesiace
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » środa, 4 sty 2006, 18:23

... bibliografia zebrana ... pora wreszcie wziąć się w garść ... [smilie=geek.gif]
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » środa, 4 sty 2006, 21:43

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... bibliografia zebrana ... pora wreszcie wziąć się w garść ... [smilie=geek.gif]


ile juz masz pozycjii do swej pracy?
I z czego piszesz?


"rękojmia i gwarancja" czyli dość "życiowy" temat :lol:

... mam jak na razie 7 książek współczesnych, do tego muszę zebrać jeszcze materiały z "prawa rzymskiego" w którym kształtowała się instytucja odpowiedzialności za wady i dodać coś od Rzecznika Praw Konsumenta ... hym... troszkę jeszcze pracy przede mną ... ale byle tylko zacząć. ... potem to już pewnie poleci .... :roll: ... oby ... :? ... będziesz trzymał kciuki , prawda ? :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » czwartek, 5 sty 2006, 10:43

a ja sie relaksuje siedzac sobie przed komputerkiem w kolobrzegu, jak dobrze byc znow w domciu
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 15:15

kulA napisał(a):a ja sie relaksuje siedzac sobie przed komputerkiem w kolobrzegu, jak dobrze byc znow w domciu
dobrze, że dojechałeś :przytul: , pamiętaj o tej -zazdrości :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » czwartek, 5 sty 2006, 15:19

kamila napisał(a):
kulA napisał(a):a ja sie relaksuje siedzac sobie przed komputerkiem w kolobrzegu, jak dobrze byc znow w domciu
dobrze, że dojechałeś :przytul: , pamiętaj o tej -zazdrości :twisted:
pamietam, pamietam zazdrosnico :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 19:08

przeglądam sobie stronki z uczelniami w różnych miastach, mamo! jak sie nie dostane do Gdańska to ..., nie wiem co :niepewny:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron