Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 gru 2005, 20:58

RaCiK napisał(a):
kamila napisał(a):artur, chcesz bym zawału dostała? :P . Chociaż muszę powiedzieć, że wyprzystojniałeś od ostatniego razu, gdy sie z Tobą widziałam :wink:
Ostatnim razem, to mnie widziałaś raptem 15 minut, nie oceniaj tak surowo :P
hehehe, :* , przepraszam, opowiem przy okazji ten wierszyk co miałam wtedy to zrobić, taką sobie dałam kare :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Palcufix » sobota, 24 gru 2005, 15:43

moi znajomi
Obrazek
Palcufix
 

Postprzez Roman » sobota, 24 gru 2005, 21:22

Palcufix napisał(a):moi znajomi
[img]http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8985/lech_kaczynski_szrek.jpg/img]


nie ma to jak dobra paczka
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » środa, 28 gru 2005, 01:25

Znów się sama zdekonspiruję puki normalnie wyglądam...

To ja z moją babcią...
Mariol
 

Postprzez Mariol » środa, 28 gru 2005, 12:07

HI-HOT napisał(a):
Mariol napisał(a):Znów się sama zdekonspiruję puki normalnie wyglądam...

To ja z moją babcią...


Masz fajne okulary heheeheheh :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


śmiejesz się ze mnie... :evil: :evil: :lol:
Mariol
 

Postprzez aramis » środa, 28 gru 2005, 12:14

Całkiem miła ta Twoja wnuczka :)
aramis
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 14:04
Lokalizacja: inąd

Postprzez Olcia » czwartek, 29 gru 2005, 22:43

To żeby było rodzinnie to i ja sie ujawnie :P

klik klik :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » czwartek, 29 gru 2005, 23:11

WZT napisał(a):
hm.... nieznam pani :P [smilie=hmmm.gif]


nie? to może odświeżyć Ci pamięć? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez cichy » czwartek, 29 gru 2005, 23:23

olkakg napisał(a):To żeby było rodzinnie to i ja sie ujawnie :P

klik klik :twisted:

troche krzywe to zdjecie kochanie :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Olcia » czwartek, 29 gru 2005, 23:25

cichy napisał(a):troche krzywe to zdjecie kochanie :twisted: :twisted: :twisted:


z której strony, skarbie? :twisted: :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez cichy » czwartek, 29 gru 2005, 23:29

oczywiscie zartowalem, pieknie wyszlas na tym zdjeciu (I zasada: zawsze mow kobiecie to co chce uslyszec) :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości