
WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):imprezuje ktoś gdzies dzisiaj?
tak ja -przed stolem zastawionym roznymi ciastami i dobrymi %.....

WZT napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):a co za zlot jutro jest![]()
zlot TKK- czyli ci co pisza na tym forum porzucaja swe powycierane klawiatury , poprzepalane monitory i udaja sie na rozmowy-w realu , bez monitora , bez moderatora, aby napic sie piwa w milym tow.
a tu masz link gdzie wszystko jest ladnie napisane :
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... 00&start=0
radze go przeczytac i przyjsc na ten zlot
:DWZT napisał(a):bezAMBICJI-znajac zycie napewno bedza zloty
Nadrobie to że jutro mnie nie bedzie 
WZT napisał(a):
jak przytym nadrabianiu znjadzie sie dlamnie pare piw to tez bede radosny

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Google [Bot] i 11 gości