Uri napisał(a):a dzisiaj 8h w pociagu... jakze sie ciesze!
dlatego ja sie wycwanilem i zeby nie jechac prawie 12 godzin pociagiem to stwierdzilem ze nie jade do kolobrzegu na swieta
i jest gitUri napisał(a):i co bedziesz robic?
ja mam dosyc tego brudnego i glosnego miasta, potrzebuje odpoczac
kulA napisał(a):yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiacporazka
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny
jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien

Nemo napisał(a):kulA napisał(a):yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiacporazka
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny
jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien
Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!!![]()
![]()
![]()
Niestety wolnego jest raptem tydzien:(![]()
![]()
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!!![]()
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie!![]()
![]()
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super....
kulA napisał(a):Nemo napisał(a):kulA napisał(a):yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiacporazka
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny
jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien
Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!!![]()
![]()
![]()
Niestety wolnego jest raptem tydzien:(![]()
![]()
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!!![]()
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie!![]()
![]()
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super....
po pierwsze to nie napisalem wcale ze sie bede przykladnie uczyc![]()
a po drugie to np. z laborki z cyfrowki nie dostaje nigdy nizszej oceny niz 4, zwykle mam 5 i zwolnienie z robienia sprawozdania

Nemo napisał(a):kulA napisał(a):Nemo napisał(a):kulA napisał(a):yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiacporazka
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny
jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien
Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!!![]()
![]()
![]()
Niestety wolnego jest raptem tydzien:(![]()
![]()
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!!![]()
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie!![]()
![]()
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super....
po pierwsze to nie napisalem wcale ze sie bede przykladnie uczyc![]()
a po drugie to np. z laborki z cyfrowki nie dostaje nigdy nizszej oceny niz 4, zwykle mam 5 i zwolnienie z robienia sprawozdania
Kula nie zrozumielismy sie .![]()
''Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! ''<-to sie tyczylo wypowiedzi Yenn
Gratuluje CI ocen!!


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości