studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » czwartek, 22 gru 2005, 09:50

Uri napisał(a):a dzisiaj 8h w pociagu... jakze sie ciesze! :evil:

dlatego ja sie wycwanilem i zeby nie jechac prawie 12 godzin pociagiem to stwierdzilem ze nie jade do kolobrzegu na swieta :P i jest git
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Uri » czwartek, 22 gru 2005, 10:00

i co bedziesz robic?

ja mam dosyc tego brudnego i glosnego miasta, potrzebuje odpoczac
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » czwartek, 22 gru 2005, 13:12

Uri napisał(a):i co bedziesz robic?

ja mam dosyc tego brudnego i glosnego miasta, potrzebuje odpoczac

tak sie sklada ze to ty bedziesz w wiekszym, glosniejszym i brudniejszym miescie, a ja bede w ciszy i spokoju odpoczywal
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Agunia__ » czwartek, 22 gru 2005, 16:15

do 07.01.2006 wolne :D a później sesja... :)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Nemo » czwartek, 22 gru 2005, 19:23

kulA napisał(a):
yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:

jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien :(


Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! :lol: :wink: :lol:
Niestety wolnego jest raptem tydzien:( :( :cry:
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!! :D
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie! :wink: 8)
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super.... :evil:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » czwartek, 22 gru 2005, 20:32

Nemo napisał(a):
kulA napisał(a):
yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:

jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien :(


Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! :lol: :wink: :lol:
Niestety wolnego jest raptem tydzien:( :( :cry:
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!! :D
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie! :wink: 8)
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super.... :evil:

po pierwsze to nie napisalem wcale ze sie bede przykladnie uczyc :wink:
a po drugie to np. z laborki z cyfrowki nie dostaje nigdy nizszej oceny niz 4, zwykle mam 5 i zwolnienie z robienia sprawozdania
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » piątek, 23 gru 2005, 11:51

kulA napisał(a):
Nemo napisał(a):
kulA napisał(a):
yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:

jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien :(


Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! :lol: :wink: :lol:
Niestety wolnego jest raptem tydzien:( :( :cry:
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!! :D
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie! :wink: 8)
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super.... :evil:

po pierwsze to nie napisalem wcale ze sie bede przykladnie uczyc :wink:
a po drugie to np. z laborki z cyfrowki nie dostaje nigdy nizszej oceny niz 4, zwykle mam 5 i zwolnienie z robienia sprawozdania


Kula nie zrozumielismy sie .:(
''Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! ''<-to sie tyczylo wypowiedzi Yenn
Gratuluje CI ocen!! :D
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Palcufix » piątek, 23 gru 2005, 13:32

no mowilem ze ten kula jest przy[beeeep]
Palcufix
 

Postprzez kulA » piątek, 23 gru 2005, 15:31

Nemo napisał(a):
kulA napisał(a):
Nemo napisał(a):
kulA napisał(a):
yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:

jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien :(


Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! :lol: :wink: :lol:
Niestety wolnego jest raptem tydzien:( :( :cry:
Ale jak narazie zajechalam do domku i jest milo!!! :D
Tera tyko czekac na spotkanie ze znajomymi na herbacie! :wink: 8)
No i oczywiscie 10 prac na kompa musze przepisac....super.... :evil:

po pierwsze to nie napisalem wcale ze sie bede przykladnie uczyc :wink:
a po drugie to np. z laborki z cyfrowki nie dostaje nigdy nizszej oceny niz 4, zwykle mam 5 i zwolnienie z robienia sprawozdania


Kula nie zrozumielismy sie .:(
''Juz ja widze jak Ty bedziesz sie przykladnie uczyc!! ''<-to sie tyczylo wypowiedzi Yenn
Gratuluje CI ocen!! :D

ale zacytowalas mnie :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » sobota, 24 gru 2005, 16:06

:D :D :D Oj Kula Kula!! :D :wink: :lol:
Cieszmy sie ze jestesmy w domkach!! :lol: :lol:
Merry Christmas-Studenci!!! 8) :D :lol: :drunk:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Agnes » czwartek, 29 gru 2005, 16:52

oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni 8)

co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie :lol:

pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow :P

Do zobaczenia po sesji :cry:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości