ZAINTERESOWANA napisał(a):RaCiK napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):RaCiK napisał(a):Może to zabrzmi dość banalnie, ale... Kto mi zaśpiewa kołysankę??
Wynagrodzę
Aaaaaa aaaaaaa były sobie kotki dwa aaaaaaa......
Wystarczy?
No pewnie. Teraz będę spał do godziny 20
Dziękuję.
O nagrodzie jeszcze porozmawiamy
Pożyjemy zobaczymy...Miłych snów
O ludzie. Przez Ciebie o mały włos nie zaspałem do pracy na 22..
Masz talent dziewczyno






Buuu...
, lepiej późno się dowiedzieć niż wcale... Miłej pracy i późniejszego odsypiania 
...wtedy nie ma problemu z bezsennoscia 