i kawa nie potrzebna.RaCiK napisał(a):Może to zabrzmi dość banalnie, ale... Kto mi zaśpiewa kołysankę??
Wynagrodzę

ZAINTERESOWANA napisał(a):RaCiK napisał(a):Może to zabrzmi dość banalnie, ale... Kto mi zaśpiewa kołysankę??
Wynagrodzę
Aaaaaa aaaaaaa były sobie kotki dwa aaaaaaa......
Wystarczy?

RaCiK napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):RaCiK napisał(a):Może to zabrzmi dość banalnie, ale... Kto mi zaśpiewa kołysankę??
Wynagrodzę
Aaaaaa aaaaaaa były sobie kotki dwa aaaaaaa......
Wystarczy?
No pewnie. Teraz będę spał do godziny 20
Dziękuję.
O nagrodzie jeszcze porozmawiamy
Miłych snów 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości