1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RaCiK » sobota, 17 gru 2005, 23:35

MeYa napisał(a):
RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:


zgasły żeby wystygnąć... potem znów się włączyły...
Takie atrakcje żeby nam się nie nudziło... :D

No cóż ja też nie mogę narzekać na to że było zimno w auli... Nie zmarzłam...
To komu dziękować..?? :D


Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]


jaki ty interesowny :P
:beer:


No dobra, piwem się podzielę,
A fajki oddam potrzebującemu. Jesteś ze mnie dumna ? :]
Ps. Dalej śmiesz twierdzić, że jestem interesowny? :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez kamila » niedziela, 18 gru 2005, 12:44

Peny napisał(a):Tylko pamietaj, ta prawdziwa bedzie nieco trudniejsza :D :twisted:
jakaby nie była i tak śmiać się będę jak to było na niemieckim :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » niedziela, 18 gru 2005, 13:13

RaCiK napisał(a):No dobra, piwem się podzielę,
A fajki oddam potrzebującemu. Jesteś ze mnie dumna ? :]
Ps. Dalej śmiesz twierdzić, że jestem interesowny? :wink:



oczywiscie ze jestem z Ciebie dumna :D
juz nie smiem , wybacz....:)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 18 gru 2005, 14:55

male pytanie....gdzie jutro jest probna z matmy? bo zapomnialam sobie nr sali zapisac :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » niedziela, 18 gru 2005, 15:03

redlovebloodgirl napisał(a):male pytanie....gdzie jutro jest probna z matmy? bo zapomnialam sobie nr sali zapisac :?

grupa druga naszej klasy ma w 31
grupa pierwsza <chyba do 16 numeru> ma w 32...
Z biol-chem'em jesteśmy wymieszani...
Mariol
 

Postprzez Olcia » niedziela, 18 gru 2005, 18:13

a z czego jutro piszecie? matma? :wink:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » niedziela, 18 gru 2005, 18:19

olkakg napisał(a):a z czego jutro piszecie? matma? :wink:

a to różnie... matma... biologia... chemia...
czyli przedmiot obowiązkowy dodatkowy... :)
Mariol
 

Postprzez Olcia » niedziela, 18 gru 2005, 18:33

Mariol napisał(a):
olkakg napisał(a):a z czego jutro piszecie? matma? :wink:

a to różnie... matma... biologia... chemia...
czyli przedmiot obowiązkowy dodatkowy... :)

aha.. to bądź co bądź.. życze Wam powodzenia :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 18 gru 2005, 19:39

olkakg napisał(a):a z czego jutro piszecie? matma? :wink:


my jutro cos piszemy? :gwizd: przeslyszalo ci sie chyba :oops: ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » poniedziałek, 19 gru 2005, 15:29

Te 3 dni to była... kołobrzeska masakra piłami arkuszy egzaminacyjnych :wink:
Ale już po wszystkim... Znaczy sie po maturkach :lol:
Potem będzie następna masakra pt: wystawianie ocen na półrocze ;/ , ale to juz inna bajka [smilie=horse.gif]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » poniedziałek, 19 gru 2005, 15:48

Mat-fiz... jak wam się podobała matematyka rozszerzona... :twisted:
Mi bardzo... Nawet zapisałam parę stron arkusza... :lol:
Mariol
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 gru 2005, 15:55

I jak tam żuczki moje? załamane? :przytul: , kto był w 'komisji'? :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » poniedziałek, 19 gru 2005, 15:58

macie może pytania i odpowiedzi z dzisiaj (zwłaszcza z historii)?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » poniedziałek, 19 gru 2005, 16:20

slyszalem ze matma rozszerzona byla na tyle banalna ze wszyscy wyszli przed czasem? :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 19 gru 2005, 16:32

kawon napisał(a):slyszalem ze matma rozszerzona byla na tyle banalna ze wszyscy wyszli przed czasem? :)


no ba ;) jedna dziewczyna wyszla z sali dokladnie po 6 minutach...faaajnie bylo :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości