Jest ich cala masa na necie. Owszem. Jednak, aby one dzialaly. Moze ktos ma w domu na dyskietce, plycie. Probowalem cala mase sterow pod ten uklad i ciagle nie wspolgra.
Jesli masz takie przeslij na e-maila: sebamac@wp.pl
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości