ehhh...pomału zaczynam mieć tego dosyć...A potem w szkole nie wiem nawet co sie dzieje na lekcjach 
ehhh...pomału zaczynam mieć tego dosyć...A potem w szkole nie wiem nawet co sie dzieje na lekcjach 
WZT napisał(a):Stavro napisał(a):a ja spalem jakies 12 godzin...fajnie tak dobrze sie wyspac...
a ja dzisiaj spalem 2 godziny i jestem wyspany
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości