1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 15 gru 2005, 13:06

a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 15 gru 2005, 15:24

redlovebloodgirl napisał(a):a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:
uuu... to Wyście mieli ubajerone pisanie :P , raz światła brak i ciepełko na auli, hyhy, ja za to marzłam :wink: . Część rozszerzona, pikuś :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » czwartek, 15 gru 2005, 16:40

redlovebloodgirl napisał(a):a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:


zgasły żeby wystygnąć... potem znów się włączyły...
Takie atrakcje żeby nam się nie nudziło... :D

No cóż ja też nie mogę narzekać na to że było zimno w auli... Nie zmarzłam...
To komu dziękować..?? :D
Mariol
 

Postprzez RaCiK » czwartek, 15 gru 2005, 17:09

Mariol napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:


zgasły żeby wystygnąć... potem znów się włączyły...
Takie atrakcje żeby nam się nie nudziło... :D

No cóż ja też nie mogę narzekać na to że było zimno w auli... Nie zmarzłam...
To komu dziękować..?? :D


Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez RaCiK » piątek, 16 gru 2005, 15:29

johny_r napisał(a):
RaCiK napisał(a):Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]


tyles sie namachal lopata zeby wegla sypac i tka stawke masz? :D


Ok.
Mariol daje piątkę, a cwaniak (johny_r) trzydzieści :]
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez kamila » piątek, 16 gru 2005, 15:45

matura to bzdura :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » piątek, 16 gru 2005, 16:41

RaCiK napisał(a):
johny_r napisał(a):
RaCiK napisał(a):Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]


tyles sie namachal lopata zeby wegla sypac i tka stawke masz? :D


Ok.
Mariol daje piątkę, a cwaniak (johny_r) trzydzieści :]

jaką piątkę...?? co za piątkę...?? :shock:


Niemiecki już mam za sobą... jeszcze tylko matematyka... :)
Mariol
 

Postprzez Peny » piątek, 16 gru 2005, 18:15

kamila napisał(a):matura to bzdura :oops:

Pewnie ze bzdura :)
Tylko pamietaj, ta prawdziwa bedzie nieco trudniejsza :D :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez RaCiK » piątek, 16 gru 2005, 20:34

Mariol napisał(a):
RaCiK napisał(a):
johny_r napisał(a):
RaCiK napisał(a):Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]

tyles sie namachal lopata zeby wegla sypac i tka stawke masz? :D

Ok.
Mariol daje piątkę, a cwaniak (johny_r) trzydzieści :]

jaką piątkę...?? co za piątkę...?? :shock:
Niemiecki już mam za sobą... jeszcze tylko matematyka... :)


Pff. Wczoraj jeszcze dziękować chciała... Kobieta zmienną jest, co Mariola ?
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » piątek, 16 gru 2005, 20:49

RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):
RaCiK napisał(a):
johny_r napisał(a):
RaCiK napisał(a):Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]


tyles sie namachal lopata zeby wegla sypac i tka stawke masz? :D

Ok.
Mariol daje piątkę, a cwaniak (johny_r) trzydzieści :]

jaką piątkę...?? co za piątkę...?? :shock:
Niemiecki już mam za sobą... jeszcze tylko matematyka... :)


Pff. Wczoraj jeszcze dziękować chciała... Kobieta zmienną jest, co Mariola ?


To zależy od punktu widzenia... :D
Może i podziękuję ale co to za piątka...?? Piątka czego??


Odnośnie tematu... Dziękuję pewnemu panu który nas pilnował na maturze... Poprawiał mi humor... :lol:
Mariol
 

Postprzez RaCiK » piątek, 16 gru 2005, 20:51

Mariola bądź konstruktywna. Wymyśl coś sama :]
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » piątek, 16 gru 2005, 22:43

RaCiK napisał(a):Mariola bądź konstruktywna. Wymyśl coś sama :]

To może zacznij się bać... :twisted: :twisted: :twisted:

Jedno małe pytanie... Ma ktoś klucze odpowiedzi na próbną z matematyki ?? :oops:

Boję się że polegnę na drobnych błędach... :(
Mariol
 

Postprzez MeYa » sobota, 17 gru 2005, 23:10

kamila napisał(a):matura to bzdura :oops:


i to jaka :P
na studiach sie dopiero zaczyna....:D :D :D
:lol: :lol: :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez MeYa » sobota, 17 gru 2005, 23:11

RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):a moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym pradem? swiatlo wysiadlo w polowie i zaczelam dziekowac ze usiadlam kolo okna...
i dziekuje temu, kto sprawil, ze pierwszy raz w historii na auli bylo..cieplo :shock:


zgasły żeby wystygnąć... potem znów się włączyły...
Takie atrakcje żeby nam się nie nudziło... :D

No cóż ja też nie mogę narzekać na to że było zimno w auli... Nie zmarzłam...
To komu dziękować..?? :D


Paczka fajek i 2 piwa. I nie ma o czym mówić :]


jaki ty interesowny :P
:beer:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości