Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 13:27

NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój.... :)


spotkania w sieci też to dotyczy ?


pewnie- :)


no już mi lepiej :))))))))))))))))))))))))))))))
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 12 gru 2005, 20:52

report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój.... :)


spotkania w sieci też to dotyczy ?


pewnie- :)


no już mi lepiej :))))))))))))))))))))))))))))))

Ja też chcę, aby było mi lepiej... r5: zrób coś z tym moim zdrowiem, bo cosik mi szwankuje :cry:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 22:29

ZAINTERESOWANA napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój.... :)


spotkania w sieci też to dotyczy ?


pewnie- :)


no już mi lepiej :))))))))))))))))))))))))))))))

Ja też chcę, aby było mi lepiej... r5: zrób coś z tym moim zdrowiem, bo cosik mi szwankuje :cry:


oj zdrowie... łap >>>>>>>>> :* :* :*
report5
 

Postprzez Mafi » wtorek, 13 gru 2005, 08:49

chciałabym, żeby każda zła rzecz zrobiona człowiekowi przez człowieka, wracała do niego a podwójną dawką... niby los lubi się mścić, ale jakoś nie zauważyłam więc trzeba mu chyba trochę pomóc :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report5 » wtorek, 13 gru 2005, 12:11

NataliaW napisał(a):Chciała bym albo usnać albo znaleźć jakieś interesujace zajęcie na dzisiejszą noc... :]


ups - za późno przeczytałem ale myślę, że nie było źle...
report5
 

Postprzez report5 » wtorek, 13 gru 2005, 12:12

Mafi napisał(a):chciałabym, żeby każda zła rzecz zrobiona człowiekowi przez człowieka, wracała do niego a podwójną dawką... niby los lubi się mścić, ale jakoś nie zauważyłam więc trzeba mu chyba trochę pomóc :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


przepuszczam tylko pozytywy - reszta w niepamięć :))
report5
 

Postprzez kamila » wtorek, 13 gru 2005, 18:03

r5: teraz to ja mam do Ciebie WIELKIE życzenie...ojj.. WIELKIE 8) , aż się zaczęłam bać.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 13 gru 2005, 18:36

report5 napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój.... :)


spotkania w sieci też to dotyczy ?


pewnie- :)


no już mi lepiej :))))))))))))))))))))))))))))))

Ja też chcę, aby było mi lepiej... r5: zrób coś z tym moim zdrowiem, bo cosik mi szwankuje :cry:


oj zdrowie... łap >>>>>>>>> :* :* :*


Dzięki, już łapię :D :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » wtorek, 13 gru 2005, 21:31

kamila napisał(a):r5: teraz to ja mam do Ciebie WIELKIE życzenie...ojj.. WIELKIE 8) , aż się zaczęłam bać.


zaczynam mysleć
jest 21.31 - :))))))))) może nie jest za póxno...............................
report5
 

Postprzez kamila » wtorek, 13 gru 2005, 22:39

report5 napisał(a):
kamila napisał(a):r5: teraz to ja mam do Ciebie WIELKIE życzenie...ojj.. WIELKIE 8) , aż się zaczęłam bać.
zaczynam mysleć
jest 21.31 - :))))))))) może nie jest za póxno...............................

noże nie poszły w ruch, więc nie jest tak źle :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » wtorek, 13 gru 2005, 23:07

Dodaj mi energii :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 09:07

SAVARY napisał(a):Dodaj mi energii :wink:


maszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.......................... już :)
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości